Реєстрація
Лідер Аграрної партії: Україна – не «нахлібник»

Лідер Аграрної партії: Україна – не «нахлібник»

18:33 17.02.2017
Україна повинна скористатися тимчасовим непорозумінням між США та Європою щодо зобов’язань перед НАТО. На цьому наголошує Віталій Скоцик - голова Аграрної партії України. Посилаючись на «Лівий берег», повідомляє «Волинська правда».

Віталій Скоцик нагадує, що «у Штатах давно говорили про багатьох європейських союзників як про безпекових «нахлібників» США, але це питання ніколи не ставилось руба на рівні Білого Дому. Можливо, тому лише 5 країн членів-НАТО виконували свої зобов`язання щодо обов`язкових 2% ВВП на оборону, інші - далі продовжували робити вигляд, що не чують постійного занепокоєння з Вашингтона».

 

Тому, переконаний він, «Україна повинна скористатись у Мюнхені загостренням цієї дискусії. Як не дивно, для України такі трансатлантичні «розбірки» - це хороший шанс розповісти міжнародному безпековому істеблішменту, що вона якраз не є безпековим «нахлібником». Ми витрачаємо на безпеку та оборону 5% ВВП - більше, ніж переважна частина країн-членів НАТО. Безперечно, ми залежимо від світу у плані політичної та фінансової підтримки, але щодо безпеки наша роль досить серйозна. Світ звик до України, яка постійно просить і ніколи не здатна «платити» за себе сама. З нас уже давно успішно ліплять образ постійного прохача міжнародного масштабу. Переконаний, у Мюнхені ми повинні представити Україну, яка принаймні у сфері безпеки та оборони здатна платити за себе сама».

 

Скоцик наголошує: «Ми маємо використати цей аргумент у налагодженні контакту з новою американською адміністрацією. Сподіваюсь, українська дипломатія вже подбала про окремі зустрічі в Мюнхені з віце-президентом США Пенсом і міністром оборони Маттісом, під час яких Україна також зможе розвіяти стереотип про себе як про 100-відсоткового «нахлібника». Вважаю, це має бути нашим завданням-мінімум у Мюнхені».Лідер Аграрної партії: Україна – не «нахлібник» Україна повинна скористатися тимчасовим непорозумінням між США та Європою щодо зобов’язань перед НАТО. На цьому наголошує Віталій Скоцик - голова Аграрної партії України. Посилаючись на «Лівий берег», повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика


Який красивий мужчина. Мабуть і грошей має чимало.
21:22 17.02.17, Міла
Відповісти
Треба проситися в НАТО, це єдиний вихід для України.
19:02 17.02.17, Костя
Відповісти
В НАТО з таким рівнем корупції нас не приймуть. Це ж не тільки військова організація.
20:47 17.02.17, політолог
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації