Реєстрація
У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО)

У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО)

17:54 17.02.2017
15 лютого в Україні відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…», - повідомляє «Волинська правда».

Саме 15 лютого 1989 року завершилося виведення радянських військ з Афганістану. Про ці військові дії, які тривали з 1979 по 1989 роки у цій східній країні учням луцької ЗОШ №19 та студентам Волинського коледжу НУХТ розповіли ветерани Афганістану Алімурза Моргоєв та Микола Пугач. Вони розповіли також і про міцну дружбу українських, і зокрема, волинських ветеранів-афганців, їх участь у теперішніх бойових діях у зоні АТО у лавах добровольців.

 

 

В рамках заходу була підготовлена тематична фотодокументальна та книжкова виставка, яка присвячена історії держави Афганістан та військовим діям на її території, коли там перебував контингент радянських військ.

 

 

 

До слова, як розповів ветеран Алімурза Моргоєв, йому, як льотчику, доводилося брати участь у військових діях також на територіях Анголи та Камбоджі.

 

Присутні також переглянули невелику документальну кінострічку з аматорськими відеозйомками періоду військових дій у Афганістані 1979-1989 років. Акомпанементом відеозапису були пісні присвячені цим подіям.

 У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) 15 лютого в Україні відзначався День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З нагоди цієї дати у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-зустріч «Ми пам’ятаємо…», - повідомляє «Волинська правда».
У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО) У луцькому музеї відбувся вечір-зустріч із афганцями (ФОТО)
Теги: Соціум


Знайшов чим хвалитися: був в Афгані, Анголі і Камбоджі. Я розумію хлопців-срочніків, яких призивали і кидали, як пушечне м’ясо, в Афган. А це ж кадровий воєнний, заробітчанин (тим офіцерам, які служили в гарячих точках, платили по два оклади в місяць, як не більше), окупант. І совість не мучить?
20:54 17.02.17, Боєць АТО
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації