Реєстрація
У Луцькраді запровадили щотижневі звіти про роботу місцевої влади

У Луцькраді запровадили щотижневі звіти про роботу місцевої влади

16:24 17.02.2017
Відтепер керівництво Луцька щотижня звітуватиме перед громадою про виконану роботу, аби «тримати руку на пульсі та реагувати на потреби лучан», - пише «Волинська правда».

Про це йшлося під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень. 

 

Відповідний брифінг представники місцевої влади вперше провели минулої п’ятниці. Сьогодні ж секретар Луцькради та заступники міського голови наголосили, що такі брифінги відбуватимуться щотижня.

 

«У такій ситуації яка є, сьогодні, ми як ніколи, тримаємо руку на пульсі, намагаємося відчувати якісь запити суспільні для того, щоб їх контролювати, швидше реагувати на потреби лучан», - наголосила секретар міської ради Луцька Юлія Вусенко.У Луцькраді запровадили щотижневі звіти про роботу місцевої влади Відтепер керівництво Луцька щотижня звітуватиме перед громадою про виконану роботу, аби «тримати руку на пульсі та реагувати на потреби лучан», - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Політика Право і закон


А раніше чого не звітували?
21:15 17.02.17, Чудік
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації