Реєстрація
Лучанам довелося заплатити за тепло більше, через похолодання в січні

Лучанам довелося заплатити за тепло більше, через похолодання в січні

16:45 17.02.2017
У Луцькраді пояснили, чому лучанам довелося цього місяця заплатити за тепло більше, ніж у січні і розповіли, яким чином відбуватимуться нарахування за компослуги далі, - інформує «Волинська правда».

Про це стало відомо під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень.

 

За словами заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, найбільше зараз турбує людей питання оплати за комунальні послуги, передусім, за опалення помешкань. Втім Яковлев запевнив, що ні «Луцьктепло», ні Луцька міська рада не причетна до вартості цих платежів, адже не має права змінити нарахування громадянам.

 

Тому Тарас Яковлев пояснив: «Нарахування вартості за теплову енергію здійснюється відповідно до постанови національної комісії з врегулювання електроенергетики та комунальних послуг і ні «Луцьктепло», ні Луцька міська рада не має права змінити нарахування. Але, відповідно до погоди і середньомісячної температури, підприємство, яке надає послуги з теплопостачання, здійснює коригування тарифу, в залежності від того, чи в цьому місяці було холодно чи тепло».

 

Таким чином, додає Яковлев, у січні в Луцьку спостерігалося значне зниження температури повітря, а тому лучани замість базового тарифу у розмірі 31 гривні за квадратний метр, змушені нині сплатити по 42 гривні.

 

«Але ще раз акцентую на цьому увагу, що до цього часу в жовтні, листопаді і грудні базовий тариф був більший, ніж фактично виставили людям рахунки. Тобто, температура була вища, плюсова і замість 31 гривні нараховували людям платіжки за опалення за 1 квадратний метр 18 гривень і 28 відповідно за листопад і грудень. Така ситуація буде і в березні, і в квітні, коли буде тепліше, і теж люди будуть платити менше», - наголосив Яковлєв.Лучанам довелося заплатити за тепло більше, через похолодання в січні У Луцькраді пояснили, чому лучанам довелося цього місяця заплатити за тепло більше, ніж у січні і розповіли, яким чином відбуватимуться нарахування за компослуги далі, - інформує «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


А навіщо ми тепловий лічильник на будинок ставили, якщо ті, що не поставили, заплатять менше?
21:13 17.02.17, ОСББ
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації