Реєстрація
Луцькі бійці зможуть придбати квартиру зі «співфінансуванням» уже в березні

Луцькі бійці зможуть придбати квартиру зі «співфінансуванням» уже в березні

17:06 17.02.2017
Згідно з умовами програми, яку затвердили у Луцькій міській раді, учасники бойових дій та їхні сім’ї зможуть придбати квартири за півціни, іншу половину вартості помешкання «перекриє міський бюджет». Перші квартири із «співфінансуванням» АТОвці зможуть придбати вже в березні, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень.

 

За словами заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, у міськраді уже провели всі остаточні консультації з АТОвцями, ветеранськими спілками, організаціями і визначили порядок придбання квартир із бюджетним співфінансуванням.

 

Нагадаємо, що в Луцькій міській раді є прийнята відповідна програма, яка дає можливість учасникам бойових дій, АТОвцям, які перебувають на квартирній черзі, придбати помешкання зі співфінансуванням з міського бюджету у сумі 50%. На цю програму в бюджеті міста передбачено 8 мільйонів гривень.

 

Сьогодні ж Тарас Яковлев пояснив, яким чином відбуватиметься процес придбання квартир: «Є відповідний розрахунок на яку площу претендує та чи інша сім’я. Ця площа множиться на середню вартість одного квадратного метра у Волинській області і ця сума передбачається до сплати для учасника бойових дій. Своєю чергою, учасник бойових дій відкриває розрахунковий рахунок в «Ощадбанку» і сплачує свою половину, після чого бюджет міста сплачує свою частину».

 

Подібна програма також розроблена у Волинській ОДА і невдовзі буде винесена на розгляд сесії. Єдина відмінність полягає лиш у відсотках, які «погашатиме» обласний бюджет. Так, згідно з обласною програмою, бюджетом Волині сплачуватиметься лише 15% від вартості квартири.

 

Втім, додає Яковлев, у Луцьку люди, які хочуть взяти участь в програмі, учасники бойових дій, які написали відповідні заяви, будуть отримувати квартири уже з березня.

 

Крім того, низку квартир учасникам бойових дій передасть місцевий забудовник, який в два етапи планує виділити по 500 квадратних метрів.

 

«Ми завершуємо роботу по видачі містобудівних умов та обмежень на земельну ділянку, яка через конкурс була віддана забудовнику з обов’язковою передачею відповідної кількості квартир. По завершенню цього етапу забудовник готовий вже сьогодні передати 500 квадратних метрів для учасників бойових дій, членів сімей, інвалідів, які перебувають на черзі і потребують цього. 500 квадратних метрів – це тільки перший етап, наступний етап реалізують після будівництва. Також трішки менше як 500 квадратних метрів теж будуть передані для того, щоб забезпечити квартирами такі вразливі верстви населення», - підкреслив Яковлев.



Луцькі бійці зможуть придбати квартиру зі «співфінансуванням» уже в березні Згідно з умовами програми, яку затвердили у Луцькій міській раді, учасники бойових дій та їхні сім’ї зможуть придбати квартири за півціни, іншу половину вартості помешкання «перекриє міський бюджет». Перші квартири із «співфінансуванням» АТОвці зможуть придбати вже в березні, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка Право і закон


Придбають в березні, а коли вселяться?
21:32 17.02.17, питання
Відповісти
Через рік-два.
21:34 17.02.17, Ігор Ч,
Капля в морі. Щоб забезпечити в такий спосіб житлом всіх атовців Луцька, треба років з 10.
21:09 17.02.17, Зоя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації