Реєстрація
Луцькрада відібрала 6 компаній, які хочуть будувати у місті котельню

Луцькрада відібрала 6 компаній, які хочуть будувати у місті котельню

17:51 17.02.2017
В рамках міжнародного тендеру у Луцьку відібрали 6 компаній, які хочуть збудувати котельню в районі ЛПЗ. Орієнтовна вартість робіт, які запропонували компанії-учасники тендеру, сягає від 1,2 мільйона до 2,6 мільйонів євро, - інформує «Волинська правда».

Про це йшлося під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень. За словами заступника Луцького міського голови Тараса Яковлева, мерія ще з липня проводить процедуру визначення забудовника котельні у районі ЛПЗ. Ця процедура, каже Яковлев, достатньо серйозна, адже відбувається в рамках співпраці з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку.

 

«Це незвичайний тендер, відповідно до міжурядових угод ми проводимо міжнародний тендер, який моніторить і опублікує в себе на сайті ЄБРР. Це дуже довга й складна процедура», - наголошує Тарас Яковлев.

 

Він також розповідає, що бажання будувати цю котельню у Луцьку виявили 13 компаній. В результаті відбору фахівцями, консультантами та експертами з Луцька та ЄБРР було визначено 6 компаній, які запропонували прийнятну технологію впровадження котельні. Цього вівторка вже були розкриті й цінові пропозиції.

 

«6 компаній запропонували ціни від 1,2 мільйона євро за будівництво котельні до 2,6 мільйонів євро. Тобто, на сьогодні здійснюється відбір і перевірка цієї інформації. Протягом кількох днів ми зможемо переступити до безпосередньої реалізації проекту з переможцем тендеру цього першого етапу», - каже Яковлєв.

 

Крім того, заступник міського голови Луцька зауважив, що таких етапів є 6, серед яких виведення з експлуатації підвальних котелень, реконструкція існуючих котелень й встановлення індивідуальних теплових пунктів.

 

«Процедура достатньо серйозна, достатньо до цього відповідально відносяться представники ЄБРР і ми бачимо на цьому першому етапі скільки коштів можна зекономити», - резюмував Яковлев.Луцькрада відібрала 6 компаній, які хочуть будувати у місті котельню В рамках міжнародного тендеру у Луцьку відібрали 6 компаній, які хочуть збудувати котельню в районі ЛПЗ. Орієнтовна вартість робіт, які запропонували компанії-учасники тендеру, сягає від 1,2 мільйона до 2,6 мільйонів євро, - інформує «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Тепер на ДПЗ буде не тільки сморід, але й дим і сажа. Котел то твердопаливний.
21:29 17.02.17, Яна
Відповісти
ЄБРР вкрасти не дадуть, це не наші хапуги.
21:02 17.02.17, Ямайка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації