Реєстрація
На облаштування дворової інфраструктури лучани і мерія «скидатимуться»

На облаштування дворової інфраструктури лучани і мерія «скидатимуться»

19:42 17.02.2017
У Луцькраді запроваджують новий механізм облаштування місцевих дворів інфраструктурою. Так у мерії пропонують систему співфінансування: до 10% кошти лучан, решта – бюджет міста, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень.

 

За словами заступника Луцького міського голови Юрія Моклиці, в мерії тривало жваве обговорення питання створення дворової інфраструктури. Тож нині у Луцькраді розмістили так звану «карту проблем» з пропозиціями і напрацюваннями, аби чітко визначити пріоритетність робіт у луцьких дворах. Головною умовою у відновленні дворової інфраструктури, мерія назвала співфінансування із лучанами.

 

«Умовою ми ставимо співфінансування, тому що ми говоримо про дворову інфраструктуру, спортивну. Вона найбільш піддатлива для впливу вандалів і страждає найбільше, тому пріоритетність ми ставимо за тими будинками чи ОСББ, які хочуть і готові за цим дивитися. Практика показує, якщо люди самі дивляться за цим, то воно може стояти ще років і років. Відповідно ми цей критерій визначаємо за принципом співфінансування», - каже Моклиця.

 

Відсоток, який лучани повинні зібрати на облаштування свого двору, не мало не багато, сягає 5-10%. Інша частина від суми проекту надходитиме із бюджета Луцька.

 

«Яким чином ці гроші будуть задіяні, ми будемо вирішувати в робочому порядку, тому що це може бути окремий вид робіт, наприклад ми фінансуємо обладнання, а люди фінансують встановлення. Тобто по ходу пропозицій ми будемо ці питання визначати. Але приємно, що люди не просто кажуть «зробіть нам щось», а самі питають скільки треба грошей, що і як зробити», - наголошує Юрій Моклиця.

 

Таким чином, у Луцькраді сподіваються, що до виконання робіт можна буде приступити уже з квітня.На облаштування дворової інфраструктури лучани і мерія «скидатимуться» У Луцькраді запроваджують новий механізм облаштування місцевих дворів інфраструктурою. Так у мерії пропонують систему співфінансування: до 10% кошти лучан, решта – бюджет міста, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Мерія використовує гроші лучан, то хай не свистять за співфінансування. Чого ми маємо платити двічі?
21:19 17.02.17, ОСББ
Відповісти
А раньше, перед виборами, робили без співфінансування. У них що, є лучани чорні і білі? Чи ті жильці, в яких вже зроблені двори, тоже тепер будуть доплачувати по 5-10%?
20:41 17.02.17, Сігізмунд
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації