Реєстрація
У Луцьку «скандальчик» навколо очистки місцевого басейну

У Луцьку «скандальчик» навколо очистки місцевого басейну

18:20 17.02.2017
В обласному центрі Волині завершився тендер на хімічну очистку місцевого басейну, втім у ньому вбачають корупційну складову, адже перевагу надають фірмі, котра запропонувала більшу ціну на послуги. У мерії закликають, не робити передчасних висновків, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень.

 

Як повідомив заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця, у Луцьку виникає «невеличкий скандальчик». Справа в тому, що вчора закінчився тендер на хімічну очистку місцевого басейну. Але одразу містом поширилася інформація про можливу корупцію. Підозри були викликані тим, що одна із фірм запропонувала за свої послуги на 200 тисяч гривень дорожчу ціну, аніж конкуренти. При цьому, фірма переконує, що їх послуги найкращі.

 

«Питання вивчається, бо є дві фірми, одна з яких подала меншу ціну за послуги, близько 150 тисяч, інша – на 200 тисяч більше. Закономірно, що та, яка дала менше – мала б виграти. Але сторона того, хто пропонує більшу ціну, переконує, що в них краща якість», - розповідає Моклиця.

 

За його словами, чи зможе «підозріла» фірма довести свою правоту, покаже наступний тиждень. Поки ж у Луцькраді питання вивчають дуже детально і скрупульозно та обіцяють всі документи оприлюднити, а процес зробити публічним.

 

«Я просто просив би, що раніше часу ніхто ніяких висновків не будував, можливу загрозу корупції ми усвідомлюємо, оцінюємо, тому дуже детально до цього ставимося», - резюмував Моклиця.У Луцьку «скандальчик» навколо очистки місцевого басейну В обласному центрі Волині завершився тендер на хімічну очистку місцевого басейну, втім у ньому вбачають корупційну складову, адже перевагу надають фірмі, котра запропонувала більшу ціну на послуги. У мерії закликають, не робити передчасних висновків, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Право і закон


Нема ніякого скандальчику, раз Моклиця це озвучив. Видно, на них тисне фірма, яка дала вищу ціну, а вони не здаються.
21:25 17.02.17, Припущення
Відповісти
Щось тут не чисто.
21:23 17.02.17, Роман
Відповісти
В 2 рази більше - це не корупція? А судді хто?
20:49 17.02.17, Єлизавета
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації