Реєстрація
У Луцькраді зібралися порушувати державні норми

У Луцькраді зібралися порушувати державні норми

17:53 17.02.2017
Для того, аби озеленити Луцьк, міській раді доведеться обійти державну норму. Якщо юридично це таки вдасться зробити, то уже вкінці березня місто наповниться новими деревами, - інформує «Волинська правда».  

Про це стало відомо під час брифінгу для засобів масової інформації з підсумків роботи за тиждень.

 

У Луцьку мерія планує розпочати озеленення міста, втім єдина складність з якою довелося стикнутися – державні норми. Справа в тому, що нині дерева не дозволяють садити ближче ніж 4 метри до проїжджої частини, а у Луцьку фактично 90% дерев засаджені саме в цій 4-метровій зоні. Аби навесні розпочати посадку нових дерев, у Луцькраді вирішують, яким чином норму держави «обійти».

 

«Єдина складність, з якою ми стикнулися – це державні норми. Я думаю, що можна запускати тренд: «Хто не порушив хоча б одну державну норму в житті, той не прожив життя». Ми намагаємося їх делікатно обійти, тому що виявляється, що тепер дерева не дозволяють садити ближче ніж 4 метри до проїжджої частини. В нас 90% дерев ростуть в межах цих чотирьох метрів і ми зараз шукаємо юридичний механізм і мусимо знайти «золоту» середину», - зауважив заступник Луцького міського голови Юрій Моклиця.

 

Нині, каже Моклиця, у Луцькраді готуються до озеленення вулиці Дубнівської. Наступного тижня в раді обіцяють напрацювати тендер-план, а саму висадку ресурсу планують розпочати в квітні.

 

«Повірте, все дуже продумано, починаючи від місця і закінчуючи породою дерева і віком. Все це чітко обґрунтовано і буде представлено, кожне дерево буде помічене і ми потроху будемо видавати цю інформацію до 15 березня. А вкінці березня приступимо до висадки матеріалу», - резюмував Моклиця.У Луцькраді зібралися порушувати державні норми Для того, аби озеленити Луцьк, міській раді доведеться обійти державну норму. Якщо юридично це таки вдасться зробити, то уже вкінці березня місто наповниться новими деревами, - інформує «Волинська правда».  
Теги: Соціум Політика


За таке "порушення" лучани тільки подякують. Головне - не тільки посадити, а доглянути дерева, щоб вони прийнялися, прижилися. Бо садять щороку перед фото- і відеокамерами багато, але через півроку від цих саджанців уже й сліду не лишається.
21:28 17.02.17, вчитель
Відповісти
Поки вони зібралися садити, забудовники вже позахоплювали всі землі біля доріг, і тепер реконструювати тротуари, насадити дерева в межах норми нереально. Але хіба не міська рада розробляла і затверджувала детальні плани території? Хай розкажуть, скільки брали з кожного забудовника.
21:01 17.02.17, Поліна
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації