Реєстрація

Розсекречені архіви США вказують, що два волинських міста були під загрозою ядерного бомбардування (ДОКУМЕНТ)

10:15 11.01.2016
Раніше засекречені архіви 1959 року про підготовку американських військових до війни з СРСР вперше оприлюднені онлайн Національним архівом безпеки (Вашингтон, США). Повідомляє "Волинська правда".

У переліку документів – список цілей Старегічного командування ВПС США у Радянському Союзі та країнах соцтабору. Найвищий пріоритет – у Москви, Ленінграда, Варшави, Пекіна і Східного Берліна.

Також у двадцятці першочергових цілей – аеродроми, більшість із яких розташовані на території України, зокрема, у Стрию Львівської області.

Загалом список містить близько 1200 наземних цілей. Серед них – столиці нинішніх країн-членів ЄС: Братислава, Бухарест, Будапешт, Таллін. У той час там були потужні військові бази СРСР.

Вказані і менші населені пункти, по яким, однак, у разі військових дій також міг бути нанесений ядерний удар.

У цьому переліку є і два волинських міста: Луцьк та Володимир-Волинський:

Теги: Соціум Надзвичайне


Що тут дивного? Бомбардуванню насамперед підлягали ракетні бази. А вони, як відомо, були розташовані в лісах поблизу Володимира-Волинського, Берестечка, Лопатина і Буська Львівської області.
19:48 11.01.16, Військовий експерт
Відповісти
Якщо цим архівом США хоче ще більше настроїти Україну проти Росії, то все марно - ми й так її ненавидимо.
15:45 11.01.16, Валя
Відповісти
Не факт, що це правда. може, американці зумисно нас хочуть залякати чи навести паніку.
15:36 11.01.16, Лучанка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації