Реєстрація

Колектив Луцького коледжу заявляє про тиск та порушення трудового законодавства

09:51 19.01.2016
Колектив Луцького технічного коледжу звернувся до голови ОДА зі скаргами на тиск та порушення трудового законодавства ректором учбового закладу, - пише Волинська правда”.

Про це стало відомо під час особистого прийому громадян головою Волинської ОДА Володмииром Гунчиком, який відбувся 18 січня.

Зокрема, педагоги коледжу розповідають, що з серпня 2015 року, відколи ректором ЛНТУ обрали Петра Савчука, їм фактично не дають нормально працювати, влаштовуючи безпідставні перевірки та оголошуючи невмотивовані догани директору учбового закладу. Працівники технічного коледжу наводять кілька прикладів незадовільної, на їхню думку, поведінки ректора та пояснюють їх тим, що Савчук хоче помститися за низький відсоток голосів на виборах, що віддали працівники коледжу за нього.

Своєю чергою, Володимир Гунчик пообіцяв ініціювати службове розслідування у навчальному закладі. Однак він наголосив, що колектив коледжу не повинен драматизувати, а навпаки, у їхніх інтересах врегулювати ситуацію, наприклад запросити ректора на збори колективу і намагатися з ним особисто обговорити спірні питання.

“Я буду доказувати ректору, що цей конфлікт не на його користь. Сьогодні він ректор, а завтра він не ректор. Але я все таки за те, щоби питання врегульовувати мирно”, - наголошує Гунчик.

Втім голова ОДА додав, якщо конфлікт не врегулюється, він змушений буде звернутися до Міністра освіти і “тоді доведеться говорити про не хороші речі”, - підкреслив губернатор.

Теги: Соціум Право і закон Освіта


Днями звичайна вчителька коледжу довела у суді, що ректор грубо порушив трудове законодавство. Вчителька поновлена на роботі. Ректору - штрафи, сором та ганьба!
14:18 18.04.16, Лучанка
Відповісти
Бєздєльніки і хапуги думають, що їм і далі буде солодке життя.
16:03 21.01.16, Зоряна
Відповісти
Не розумію за що мститися ректорові колегам, то ж обрали, хто вважав достойною кандидатурою, той проголосував, хто ні, то за іншу кандидатуру голос віддав
18:55 19.01.16, Женя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації