Реєстрація

На Волині з’явиться нова нагорода для учасників бойових дій

10:12 22.01.2016
Учасники Громадської ради при Волинській ОДА з питань національної безпеки, оборони, цивільного контролю за діяльністю правоохоронних органів та протидії корупції ініціюють нагороджувати учасників АТО нагрудним знаком «Віддане серце – збережена честь». Про це повідомляє «Волинська правда».

Це питання було обговорене під час громадських слухань, які відбулися в ході розширеного засідання комісії Громадської ради при Волинській обласній державній адміністрації з питань національної безпеки, оборони, цивільного контролю за діяльністю правоохоронних органів та протидії корупції. Власне, нагрудний знак «Віддане серце – збережена честь» буде відомчою нагородою вищевказаної Громадської ради при ВОДА.

Як проінформував член постійної комісії Громадської ради Дмитро Гегер, таким чином вручення цієї відзнаки буде знаком уваги до тих українських воїнів – учасників АТО, про яких, на жаль, забула держава. «Це сприятиме військово-патріотичному вихованню різних верств населення, це буде наша вдячність і увага цим нашим Героям», - зауважив він.

При обговоренні пролунали і думки що орієнтовні 400 тисяч гривень, необхідних для виготовлення цих нагород, варто було б ліпше спрямувати на вирішення соціальних проблем воїнів – учасників АТО. Втім погоджуючись із тим, що відповідна робота має бути першочерговою, більшість учасників громадських слухань проголосували за впровадження цієї нової нагороди.

Нагрудний знак має бути витриманий у кольорах гербу Волині, і міститиме, згідно задуму, такі символи як хрест, зірка Анадир і серце.

Теги: Соціум


Хай би ті 400 тисяч на хлопців розбили, а не дали кусак залізяки.
10:44 22.01.16, Паша
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації