Реєстрація

У Луцьку з понеділка можуть оголосити карантин

16:55 22.01.2016
Луцьк, Нововолинськ та три райони — Луцький, Ківерцівський і Горохівський наближаються до епідпорогу. Цілий тиждень тут спостерігаються високі темпи захворюваності й кількість тяжких ГРВІ зростає. Тому рекомендовано у цих регіонах запровадити карантинні й обмежувальні заходи, зокрема, припинити навчання у школах.

Про це «Волинську правду» повідомила лікар-епідеміолог головного управління Держсанепідслужби у Волинській області Валентина Новачевська.

Із 30 хворих, які вже пролікувалися в обласній інфекційній лікарні, у 6 виявили вірус каліфорнійського грипу. У дорослому відділенні лікарні на лікуванні перебуває близько трьох десятків хворих на ГРВІ та грип, з них троє — в реанімації з важкими пневмоніями. Епідеміологи вважають, що саме так званий свинячий грип домінує зараз на Волині, як і в більшості регіонів України. Хоча лабораторно підтвердити це неможливо, бо досліджуються лише зразки важкохворих, які перебувають в реанімації, дітей та вагітних жінок, які звернулися за допомогою до лікарів. Найімовірніше, з понеділка, 25 січня, у Луцьку, Нововолинську та Луцькому, Ківерцівському і Горохівському районах буде припинено навчання у школах. У інших районах області ситуація трохи ліпша. Рішення запроваджувати карантинні заходи чи ні має приймати місцева влада індивідуально в залежності від того, яка буде тенденція із захворюваністю.

Теги: Соціум Надзвичайне Медицина


Не треба того карантину, потім відробляй суботи
22:20 22.01.16, Орися
Відповісти
І що? Жопний спід? Будеш відпрацьовувати, ко ко ко
11:58 31.01.16, Райвно
І що? Жопний спід? Будеш відпрацьовувати, ко ко ко
11:57 31.01.16, Райвно
А сьогодні не могли оголосити карантин? чи випроваджувати дітей до школи в понеділок, щоб вони прочитали на дверях, що карантин
21:42 22.01.16, Іванка
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації