Реєстрація

У Луцьку демонтували радянські пам'ятні дошки та «візьмуться» за пам'ятник Бойку

16:21 25.01.2016
В обласному центрі Волині тривають заходи щодо декомунізації, так уже демонтували ряд пам'ятних дощок і невдовзі візьмуться за знесення пам'ятника Степану Бойку, - повідомляє «Волинська правда».

Про це йшлося під час засідання робочої групи Луцькради із питань організації виконання заходів, спрямованих на звільнення від впливу та наслідків комуністичної ідеології в усіх сферах життя міста.

Зокрема, раніше члени робочої групи уже погоджували знесення пам`ятних дощок, тож станом на сьогодні ряд із них уже демонтували. Відтак, вулиця Пушкіна позбулася дошки на будинку, де у 1709 році зупинявся Петро I. Також демонтували інформаційну дошку із будинку, де мешкала Паша Савельєва. Відповідні пам`ятки передали у Музей військової техніки.

На разі постає питання знесення пам`ятника Степанові Бойку. За словами голови робочої групи Юлії Вусенко, пам`ятник нищити не будуть, а перенесуть у музей. Втім якому музею дістанеться погруддя, поки невідомо.

Теги: Соціум


Аби до чогось докулупатися. Створюють видимість роботи, а головні проблеми лишаються поза увагою
21:07 25.01.16, Вітя
Відповісти
Це не є нагальним питанням в місті. Хай працюють, вони за це зарплату мають.
19:48 25.01.16, Ілля
Відповісти
Не варто знищувати цей памятник. Він не належав до партії червоної комуни. На відміну від мерзотних адамів мартинюків, він був патріотом, належав до КПЗУ.
17:14 25.01.16, влад
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації