Реєстрація
У Луцьку встановили новий транспортний податок

У Луцьку встановили новий транспортний податок

17:13 2.02.2016
Луцька міська рада погодила нові ставки транспортного оподаткування, - пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час третьої чергової сесії Луцькради.

Зокрема, нововведення передбачає, що об’єктом оподаткування транспортним податком за ставкою 25 тисяч гривень на рік у 2016 році є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно).

Окрім того, це стосується автівок, середньоринкова вартість яких становить 1,03 мільйона гривень, а саме понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року.

Додамо, що податок сплачується за місцем реєстрації об`єктів оподаткування у місті Луцьку і зараховується до загального фонду бюджету міста. До того ж, згідно з пояснювальною запискою до проекту рішення, запропоновані зміни повинні створити умови для збільшення надходжень до бюджету та забезпечення його збалансованості у 2016 році.У Луцьку встановили новий транспортний податок Луцька міська рада погодила нові ставки транспортного оподаткування, - пише «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка


Романюк думає в такий спосіб наповнити бюджет. А що, континіум вже грошей не дає?
21:29 02.02.16, Жека
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації