Реєстрація
Обрали директора Волинської обласної дитячої лікарні

Обрали директора Волинської обласної дитячої лікарні

16:06 17.02.2016
Депутатська Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради розглянула питання щодо призначення т.в.о. генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання (простіше кажучи, обласної дитячої лікарні).

Нагадаємо, що Григорій Ващилін, який перебував на цій посаді, нещодавно написав заяву на звільнення за власним бажанням, - інформує прес-служба УКРОПу.

Голова депутатської комісії Олександр Зінчук (до речі, депутат облради від «Українського Об’єднання Патріотів – УКРОП») зазначив, що до комісії надійшли пропозиції щодо трьох кандидатур, які пропонуються на призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника медзакладу до моменту призначення гендиректора.

Відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності облради запропонував виконання обов’язків генерального директора покласти на заступника Волинського обласного територіального медичного об’єднання Людмилу Гагаловську.

На думку опікунської ради, яка створена при цьому медзакладі, тимчасово виконувати обов’язки генерального директора повинен заступник начальника охорони здоров’я по материнству та дитинства Валерій Руцький.

Волинська обласна державна адміністрація запропонувати призначити т.в.о. Ганну Драган - заступника генерального директора з економічних питань цього закладу з правом підпису банківських та грошових документів на період до призначення генерального директора.

За словами голови фракції партії «Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП» в облраді (до слова, він також очолює тимчасову контрольну комісію з питань перевірки комунальних підприємств, установ та організацій) Вячеслава Рубльова, Людмила Гагаловська постійно виконувала обов’язки керівника на момент його відсутності, а також її кандидатуру на дану посаду, як тимчасову виконуючу обов’язки гендиректора, підтримує колектив.

Деякі з членів комісій висловили думку, що для керуванням медзакладом медична освіта не обов’язкова (до речі, у Ганни Драган медичної освіти немає). З цією тезою не погодилися ряд інших депутатів.

Після нетривалих обговорень, 7 з 8 присутніх членів профільної комісії проголосували за призначення т.в.о. гендиректора Волинського обласного територіального медичного об’єднання Людмили Гагаловської.

Голова «соціальної» депутатської комісії Олександр Зінчук переконаний, що Волинь цілком може стати областю, де вперше запровадять відкриті конкурси на посади головних лікарів.

«На мою думку, не можуть головні лікарі перебувати на цих посадах двадцять і більше років, – говорить Олександр Зінчук. – Перший крок у цьому напрямку, який ми вже зробили у нас в області – це той, що кандидатури на посади головних лікарів обласних комунальних медичних закладів тепер не потрібно погоджувати з управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації».

Також Олександр Зінчук запропонував колегам-депутатам проект положення про призначення головних лікарів, в основі якої модель, якою користуються у місті Самбір. Серед головних моментів цього проекту – спеціалізацію з охорони здоров’я новопризначені керівники можуть проходити в річний термін з моменту зайняття посади; контракт з головними лікарями укладається на 5 років не більше як на два терміни підряд.

Депутатська комісія вирішила даний документ доопрацювати і його обговорення перенести на наступне засідання.Обрали директора Волинської обласної дитячої лікарні Депутатська Комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства Волинської обласної ради розглянула питання щодо призначення т.в.о. генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання (простіше кажучи, обласної дитячої лікарні).
Теги: Соціум Медицина


Хай розкаже про списки на свої операції на 10 тис гривень, про шалену смертність від своїх маніакальних операцій, експерименти на хворих для своєї дисертації. Люди Ви вірите, що він живе на 3 000 гривень в місяць? А відкати вид фармфірм? Ви чули про його тарифи? Шкода, що така розумна людина , як Ігор Палиця, витягла цього маньяка з Боголюб. Ну і що, що разом вчились? Це сучасний люмпен - Шаріков, але вже в шкірянці і з наганом. Що він може? Поставити термінали у відділенях , в операційних - для оплати? Хто йому пропонував колись працювати в Київі? В столиці, таких маньяків- шизофреників зразу відсилають на околицю і дають кандидита наук щоб не мозолив очі. Я думаю, що тепер з новим очільником, ми не маємо морального праву платити в лікарнях. Нехай обласна рада , з місцевим врядуванням, забезпечить повністю безкоштовне обстеження та лікування в лікарнях області. А відповідальний буде - Зінчук. не треба бігати по засіданням, а потім ввечері заганяти медперсонал в операційну та маніакально оперувати по новому потрійному тарифу, бо воно вже геній медицини області. а про вдячних пацієнтів - це тільки хворі з гемороєм, бо інші всі хворі з раком, які лікувались в нього, не витримали геніального лікування шизофреніка та спостерігають на цим маньяком з неба.
21:07 18.02.16, цушко
Відповісти
OAVlUd <a href="http://udhaoxomedxc.com/">udhaoxomedxc</a>, [url=http://mzaecnwewwyl.com/]mzaecnwewwyl[/url], [link=http://qgffzwjxgosm.com/]qgffzwjxgosm[/link], http://ijnrzmcdjmbj.com/
18:08 08.05.16, wnDslaoczHdZ
Побачимо як нова мітла помете!
21:06 17.02.16, Катя
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації