Реєстрація
Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО)

Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО)

17:55 17.02.2016
Поблизу Луцька відкрили першу в місті зарядну станцію для електрокарів, яка може зарядити 4 електромобілі, скутери чи велосипеди одночасно. Про це повідомляє «Волинська правда».

Офіційне відкриття сучасної зарядної станції відбулося у селі Рованці Луцького району, це третя об’їзна дорога 51. Організаторами заходу є компанія «PRV сервіс», що розшифровується як «Пріоритетний розвиток Волині».

За словами директора компанії Володимира Панасюка, зарядна станція має усі можливі режими зарядки: два порти на 3кВт, один на 22кВт та ще один на 11кВт. Тип роз’єму Type2. Цікаво, що станція виготовлена в Україні, а саме в Дніпропетровську, і може живити 4 електромобілі, електроскутери чи електровелосипеди одночасно.

Володимир Панасюк розповідає, що така станція є першою у Луцьку, але її встановлення дуже актуальне, оскільки й на Волині й у суміжних областях є водії електрокарів, яким такий вид живлення необхідний. Водночас, потенційними клієнтами є люди, що прямують до польського кордону. Так на шляху до Польщі остання зарядна станція знаходиться у Рівному, тому, аби не лишитися без електрики, дуже зручно «підзарядитися» саме в Луцьку. Для того, щоби легше знайти станцію, «PRV сервіс» видно на мапі, яку за необхідності можна побачити в інтернет мережі.

Варто зазначити, що експрес-кабель дозволяє зарядити автівку всього за 35 хвилин, та найбільш приємним сюрпризом для тих, хто думає придбати електрокар є те, що поки послуга безкоштовна. За словами Володимира Панасюка, цінової політики на луцькій зарядній станції немає і не буде, поки електрокари «не наберуть маху» в Україні. Оскільки подібні автомобілі тільки стають популярними, то водії повсякчас «заряджаються» вдома. Ще однією перевагою зарядної станції у Луцьку є те, що вона працюватиме цілодобово, а доки електрокар живиться, люди мають змогу відвідати кафе на території заправки та скористатися послугами автомийки.

На відкриття новітньої заправної станції завітав й голова Боратинської сільської ради Сергій Яручик. Він зауважив, що така ініціатива є доволі цікавою і вона дозволить прорекламувати район, а також залучити додаткові надходження у бюджет. За його словами, подібна підприємницька діяльність є важливою, першою чергою через те, що людей забезпечують робочими місцями. Тож, з нагоди відкриття заправної станції Сергій Яручик подарував власникам «PRV сервісу» карту України, виконану із бурштину.

Додамо, що на території, де знаходиться заправна станція, можна відвідати кафе зі сприятливою ціновою політикою, скористатися автомийкою, залишити автівку на ремонт та здійснити розвал-сходження. Окрім того, у приміщенні компанії підприємці мають змогу орендувати комфортні офісні кабінети, а незабаром, у тій же будівлі планують відкрити магазин.

Повертаючись до теми електрокарів, авто на електротязі дають змогу скоротити витрати до 10 гривень на 100 км пробігу, не забруднюють повітря та роблять своїх власників незалежними від коливань ціни на пальне. Нині у нашій країні офіційно зареєстровано 568 електромобілів, а найбільше українці шанують електрокари Nissan Leaf (їх уже 383). Згідно з статистикою, приріст за 2015 рік склав більше 300%, а експерти прогнозують зростання кількості екологічних авто до 2000 одиниць до кінця уже цього року.Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Поблизу Луцька відкрили першу в місті зарядну станцію для електрокарів, яка може зарядити 4 електромобілі, скутери чи велосипеди одночасно. Про це повідомляє «Волинська правда».
Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО) Лучанам презентували першу зарядну станцію для електромобілів (ФОТО)
Теги: Соціум


Реклама не реклама, а ідея з електрокарами класна!
17:28 19.02.16, Васьок
Відповісти
tqt26c <a href="http://bxgjffgvhref.com/">bxgjffgvhref</a>, [url=http://vbianztbwjfz.com/]vbianztbwjfz[/url], [link=http://mvvziwashfii.com/]mvvziwashfii[/link], http://zueiacgduehr.com/
23:50 25.01.17, mmCMAsYWgGfTYawF
OHxKK0 <a href="http://dzxagszuerzz.com/">dzxagszuerzz</a>, [url=http://zojaromhisbp.com/]zojaromhisbp[/url], [link=http://iafravzckhvs.com/]iafravzckhvs[/link], http://hhicevpshfcw.com/
23:49 19.01.17, WaHtSZwIBPBoTyVT
YhIyqw <a href="http://ymluykzhzwhc.com/">ymluykzhzwhc</a>, [url=http://vjvcouzpdkdg.com/]vjvcouzpdkdg[/url], [link=http://gtilvhqxxwip.com/]gtilvhqxxwip[/link], http://oxpneyahkkyb.com/
13:10 08.05.16, irsSGQysxTGCfwG
А якого ляду рекламувати приватний бізнес?
20:42 17.02.16, Діана
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації