Реєстрація
На безпеку лучан з бюджету області хочуть виділити 5 мільйонів гривень

На безпеку лучан з бюджету області хочуть виділити 5 мільйонів гривень

14:16 22.02.2016
На реалізацію програми «Безпечне місто» із обласного бюджету хочуть виділити 5 мільйонів гривень, за які в Луцьку встановлюватимуть камери відеоспостереження, - повідомляє «Волинська правда».

Про це йшлося під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Впродовж 2013-2015 років, поки на Волині діяли програми профілактики правопорушень, цю систему було удосконалено. Тож в області говорять про позитивну тенденцію зменшення кількості скоєнь правопорушень.

Нині, в Луцьку запроваджують програму «Безпечне місто», на реалізацію якої, з обласного бюджету просять виділити 5 мільйонів гривень.

Загалом, виконання програми тягне за собою витрат на 12 мільйонів гривень, з яких з міського бюджету Луцька виділятимуть 7 мільйонів.

Варто зазначити, що програма передбачає встановлення в Луцьку камер відеоспостереження на світлофорах, в`їздах-виїздах міста та у місцях найбільшого скупчення людей. Окрім того, передбачається облаштування 3 постів отримання інформації з відеокамер та прокладання близько 45 кілометрів оптоволоконної мережі.На безпеку лучан з бюджету області хочуть виділити 5 мільйонів гривень На реалізацію програми «Безпечне місто» із обласного бюджету хочуть виділити 5 мільйонів гривень, за які в Луцьку встановлюватимуть камери відеоспостереження, - повідомляє «Волинська правда».
Теги: Соціум Економіка Право і закон


Я фігею з таких планів, як безкоштовне харчування дітей, чиїх батьків демобілізували ( вони не в АТО ) забрали, а камери то є за шо ставити.
22:46 22.02.16, Людмила
Відповісти
дороги спочатку зробіть, благоустрій...а тоді і камери ставте
17:18 22.02.16, Надія
Відповісти
Коментар:
Ваше ім`я:
e-mail:
32+16=?
Ви незареєстрований користувач, тому коментар з’явиться після перегляду модератором. Зареєструйтеся, будь ласка, щоб мати можливість залишати коментарі без модерації